امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59971
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشرق، مرکز پژوهش‌های «اسرای فلسطین» امروز پنج‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشرق، مرکز پژوهش‌های «اسرای فلسطین» امروز پنج‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که تجاوزات صهیونیست‌ها علیه کودکان فلسطینی اعم از بازداشت و شکنجه آنها بیشتر شده است.

در بیانیه این مرکز آمده است که اکثر گفته‌های کودکان بازداشت‌شده فلسطینی بیانگر آن است که آنها در معرض شکنجه از سوی افسران دستگاه اطلاعات شاباک قرار گرفته‌اند و ابزارهای شکنجه نیز متنوع و اعم از فشارهای روحی، تهدید، شکنجه جسمی، محرومیت از خواب و دیگر ابزارهای خشونت است که نقض توافقنامه‌های حقوق کودکان به شمار می‌آید.

در این بیانیه به گفته‌های یکی از کودکان بازداشت‌شده فلسطینی اشاره شده است که گفته بود: رژیم اشغالگر کودکان را نیز همانند مردان شکنجه می‌کند و از ضعف آنها برای باج‌خواهی و تهدید سوء استفاده می‌کند.

وی اشاره کرد که همه کودکان و نوجوانانی که به بازداشت صهیونیست‌ها درآمده‌اند در دوره بازداشت مورد شکنجه واقع شده‌اند.

در بیانیه مذکور به افزایش روند بازداشت کودکان فلسطینی توسط صهیونیست‌ها در دوره اخیر اشاره و آمده است که نیروهای اشغالگر نیمه‌های شب به منازل فلسطینیان یورش برده و کودکانشان را بازداشت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها