امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59975
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ظهر امروز سید احمد میرعلائی دبیر جشنواره فیلم کودک به همراه هنرمندانی همچون پوران درخشنده، سیروس حسن‌پور، دنیا ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ظهر امروز سید احمد میرعلائی دبیر جشنواره فیلم کودک به همراه هنرمندانی همچون پوران درخشنده، سیروس حسن‌پور، دنیا فنی‌زاده و رسول توکلی با حضور در بنیاد خیریه دست‌های مهربان حمایت خود را از ایتام و کودکان محروم اعلام کردند.

بر اساس این گزارش و در ابتدای حضور کاروان کوچک سینمای ایران، یاسر خواجه مدیر روابط عمومی بنیاد خیریه دست‌های مهربان با ارائه توضیحی از اهداف تأسیس این بنیاد، گفت: بنیاد خیریه دست‌های مهربان از سال 84 و با هدف تحت پوشش قرار دادن ایتام، کودکان بی‌سرپرست و زنان سرپرست خانواده تأسیس شد که تاکنون 4 شعبه از این مؤسسه در سراسر کشور راه‌اندازی شده و پس از تهران، کرج و تبریز، اصفهان به عنوان چهارمین شعبه از سال گذشته کار خود را آغاز کرده است.

وی افزود: تا به امروز قریب به 8 هزار کودک یتیم و زنان سرپرست خانواده در شعبه‌های این مؤسسه تحت پوشش قرار گرفته‌اند که در اصفهان مجموعا 100 کودک تحت پوشش بنیاد ما قرار دارند که از راه کمک‌های مردمی به آنها خدمات‌رسانی می‌کنیم.

در ادامه این مراسم پس از آنکه کودکان تحت پوشش مؤسسه خیریه دست‌های مهربان به اجرای سرود بوی ماه مهر پرداختند، سید احمد میرعلائی به هر یک از آنها به عنوان تبرک عیدی داد و آرزو کرد این عیدی بتواند برای آنها منشأ خیر و برکت باشد.

میرعلائی همچنین با اعلام حمایت از اقدام بنیاد خیریه دست‌های مهربان بنا به پیشنهاد پوران درخشنده کارکدان فیلم سینمایی «هیس، دخترها فریاد نمی‌زنند» به مدیران این موسسه اعلام کرد: طی هفته‌های گذشته اقدام به برگزاری اکران ویژه‌ای در سه سئانس در یکی از مجتمع‌های فرهنگی شهر اصفهان کنند تا همه عواید حاصل از فروش بلیت آن در اختیار مؤسسه بنیاد خیریه دست‌های مهربان قرار گیرد.

در پایان این مراسم پس از آنکه هنرمندان حاضر دبیر جشنواره و جعفر گودرزی مدیر جشنواره عکسی به یادگار با کودکان تحت پوشش این مؤسسه گرفتند از طرف مؤسسه خیریه دست‌های مهربان لوح تقدیری به این هنرمندان و خبرنگاران حاضر که از سه رسانه فارس، ایسنا و مهر بودند اهدا شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها