امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59989
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، آزمون جامع مدرسین و مشاورین خانواده مناطق نوزده‌گانه شهر تهران با حضور رئیس سازمان مدارس غیردولتی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، آزمون جامع مدرسین و مشاورین خانواده مناطق نوزده‌گانه شهر تهران با حضور رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده و مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در دبیرستان البرز تهران برگزار شد.

احمدرضا ایمانی، رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در حاشیه برگزاری این آزمون به خبرنگار فارس گفت: آزمون جامع مدرسین و مشاورین خانواده در ادامه 5 آزمونی برگزار شد که در طول سال تحصیلی برپا شده بود.
وی ادامه داد: این آزمون در زمینه تربیت دینی، سبک زندگی، تربیت جنسی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بود و محتوا و پرسش‌های آن با طراحی جدید سؤالات از ۵ آزمون قبلی برگزار شد.
ایمانی بیان داشت: در جلسات آموزش خانواده در ۳ حوزه شامل تربیت دینی، تربیت جنسی و آسیب‌های اجتماعی تأکید داریم که آموزش‌ها ادامه یابد و  موضوع سبک زندگی نیز در دستور کار است.
رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران افزود: در شهر تهران ۴۵۰ مدرس و ۱۵۰ مشاور آموزش خانواده فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها