امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5999
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۹
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌علی فتح‌الله‌زاده در حاشیه تمرین امروز استقلال در مورد بودجه سال بعد استقلال گفت: امروز جمعیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌علی فتح‌الله‌زاده در حاشیه تمرین امروز استقلال در مورد بودجه سال بعد استقلال گفت: امروز جمعیت زیادی به تمرین استقلال آمده که این تعداد هواداران قطره‌ای از کل هواداران استقلال هستند. بودجه استقلال باید مشخص شود و خیلی شفاف حرفم را بیان کردم، ما 20 درصد زیر بودجه پرسپولیس و سپاهان را می‌خواهیم و اگر این پول را به ما ندهند، چطور می‌توانیم تیم ببندیم.

وی افزود: اگر این اتفاق بیافتد من هستم و امیرخان هم حضور دارد اما اگر پول را ندهند من نمی‌توانم بمانم و قلعه‌نویی را نمی‌دانم، می‌ماند یا نه اما اگر پول را بدهند هر دوی ما در استقلال هستیم.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: استعفا نداده‌ام، گفته‌ام اگر بودجه ندهید می‌روم و این مسئله به معنای استعفا نیست و آن بار هم که بحث استعفا مطرح شد همین موضوع بود که هفته به هفته به ما قول دادند و سرانجام لیگ شروع شد و در عمل انجام شده قرار گرفتیم. به خاطر همین یک‌سال زجر کشیدم و فشارهای روحی روانی زیادی را تحمل کردم. باور کنید سلامتی‌ام به خطر افتاد. در زمانی که دلار 1300 تومان بود، 5 میلیارد بودجه به ما می‌دادند و حالا که 3500 تومان شده 3 میلیارد تومان به ما می‌دهند.

وی تاکید کرد: به گرفتن آن مقدار بودجه‌ای که اعلام کردیم راضی هستیم. از اینکه در این مدت ما را تحمل کردند تشکر می‌کنیم و می‌گوییم 20 درصد کمتر از پرسپولیس و سپاهان می‌خواهیم، هیچ مدیرعاملی نمی‌تواند با این بودجه نتیجه بگیرد. اگر این پول را ندهند جایم را به کس دیگری می‌دهم و همین الان این مسئله را اعلام می‌کنم.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه چه گزینه‌ای برای مدیرعاملی استقلال وجود دارد، اظهار داشت:‌ استقلال آنقدر آدم و خواهان دارد که برای این مسئله مشکلی وجود ندارد.

وی در مورد حضور رسولی‌نژاد در تمرین امروز استقلال عنوان کرد: رسولی‌نژاد با من تماس گرفت و قهرمانی استقلال را تبریک گفت. او از وضعیت بازیکنان پرسید که گفتم فردا به تمرین بازیکنان می‌روم و گفتم اگر شما هم می‌خواهید بیایید که او هم قبول کرد و امروز در تمرین حاضر شد.

وی خاطرنشان کرد: با قلعه‌نویی صحبت کردم و درد هر دوی ما مشترک است. اگر بودجه‌ای که می‌خواهیم به ما بدهند برای سال بعد تیم قدرتمندی را می‌بندیم.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه آیا لیست خرید این باشگاه مشخص شده است، عنوان کرد:‌ بعد از بازی آخر طی روزهای شنبه و یکشنبه باید در جلسه‌ای بنشینیم و این لیست را ببندیم.

وی در مورد اینکه چه مقدار از قرارداد بازیکنان مانده است، اظهار داشت‌: تاکنون 60 تا 70 درصد قراردادها را پرداخت کرده‌ایم، قانون می‌گوید تا پایان فصل بازیکنان باید 80 درصد قرارداد را دریافت کنند که در این صورت تنها 10 درصد عقب هستیم. قرار است فردا بخشی از پاداش بازیکنان را نیز پرداخت کنیم و قبل از سفر به امارات نیز بخش دیگر را پرداخت خواهیم کرد.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای مراسم قهرمانی استقلال دارد، عنوان کرد: طبق معمول همان مراسم‌ آتش‌بازی و جشن‌های همیشگی برگزار می‌شود و مسئله خاصی نیست.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار