امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60004
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه به "الهام علی‌اف" همتای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه به "الهام علی‌اف" همتای آذربایجانی خود انتخاب مجدد وی به سمت ریاست‌جمهوری این کشور را تبریک گفت.

دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین امروز اعلام کرد که ولادیمیر پوتین در جریان گفت‌وگویی تلفنی با علی‌اف یادآور شد که پیروزی قاطع وی در انتخابات روز گذشته نشانه اعتبار سیاسی بالای او و حمایت فعال مردم آذربایجان از وی و خط مشی سیاسی وی در راستای توسعه اجتماعی-اقتصادی و تقویت مواضع بین المللی این کشور است.

بر اساس این اطلاعات، رئیس‌جمهوری روسیه همچنین تمایل خود برای کار مشترک در راستای تقویت مشارکت دو کشور، توسعه روابط دوجانبه در همه زمینه‌ها در جهت منافع دو ملت روسیه و آذربایجان را مورد تاکید قرار داد.

"الکساندر لوکاشوویچ" سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه نیز امروز پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود اعلام کرد که مقامات مسکو امیدوارند که انتخاب مجدد الهام علی‌اف در سمت ریاست‌جمهوری مشارکت راهبری روسیه و آذربایجان را تقویت کرده و هیچ تغییری در خط مشی دو کشور در این راستا بوجود نیاید. 

بر اساس آخرین اطلاعات کمیته مرکزی انتخابات آذربایجان بعد از شمارش آراء در 5466 از 5492 حوزه انتخاباتی، علی‌اف توانسته 84.59 درصد آراء را به خود اختصاص بدهد.  میزان مشارکت مردمی در انتخابات 72.1 درصد اعلام شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها