امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۲۲:۰۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60009
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 105
ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره زمان معرفی سه ...

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره زمان معرفی سه وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، ورزش و آموزش و پرورش به مجلس برای اخذ رأی اعتماد، اظهار داشت: به احتمال قوی سه وزیر پیشنهادی هفته اول بعد از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، برای اخذ رأی اعتماد به صحن علنی معرفی می‌شوند.

به گزارش فارس، نمایندگان مجلس روز گذشته تشکیل جلسه دادند و پس از سه هفته کاری مداوم، طبق روال یک هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه رفتند، به همین دلیل مجلس هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت و نشست علنی بعدی خانه ملت یکشنبه 28 مهرماه تشکیل می‌شود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه درباره زمان رسیدگی به لایحه اصلاحیه قانون بودجه سال 1392 کل‌کشور، گفت: این لایحه نیز هفته اول بعد از هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد.

صادقی در پایان درباره لایحه بودجه 1393، گفت: دولتی‌ها گفتند لایحه بودجه تا قبل از 15 آذرماه برای رسیدگی و طی مراحل قانونی به مجلس ارائه می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار