امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60014
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس به نقل از منابعی آگاه خبر داد جان بینر، رئیس مجلس نمایندگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس به نقل از منابعی آگاه خبر داد جان بینر، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از جمهوری‌خواهان این مجلس درخواست خواهد کرد با افزایش کوتاه مدت سقف بدهی موافقت کند.

در همین حال خبرگزاری رویترز نیز خبر داده سران حزب جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان در حال ارزیابی طرح افزایش کوتاه مدت سقف بدهی‌ها، بدون افزودن هیچ شرطی به آن هستند. 

دولت فدرال آمریکا از حدود 10 روز پیش به دنبال تصویب نشدن لایحه بودجه دولت در مجلس نمایندگان آمریکا به تعطیلی اجباری رفته است و حدود یک هفته دیگر تا رسیدن ضرب‌الاجل بحث افزایش سقف بدهی زمان باقی مانده است.

با افزایش نگرانی‌ها در خصوص پیامدهای عدم افزایش سقف بدهی دولت فدرال، جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا و سنا روز چهارشنبه از احتمال افزایش کوتاه مدت افزایش سقف بدهی به امید بازگرداندن باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا به پای میز مذاکره خبر دادند.

اوباما هشدار داده بود در صورتیکه جمهوری‌خواهان سقف بدهی را حتی اگر برای یک مدت کوتاه شده افزایش ندهند و لایحه بودجه را تصویب نکنند، حاضر به مذاکره با آنها نخواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار