امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60035
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۶
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جان بینر، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز، پنجشنبه خطاب به نمایندگان جمهوری‌خواه گفت او طرحی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جان بینر، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز، پنجشنبه خطاب به نمایندگان جمهوری‌خواه گفت او طرحی مبنی بر افزایش بدهی دولت تا 22 نوامبر به اوباما ارائه می‌دهد ـ اما مشروط بر اینکه اوباما برای پایان دادن به تعطیلی دولت فدرال و افزایش طولانی مدت‌تر سقف بدهی وارد مذاکره شود.

اوباما قبلاً خواسته بود کنگره دولت را بازگشایی کند و سقف بدهی را بدون هیچ پیش شرطی افزایش دهد.

در همین حال خبرگزاری رویترز نیز خبر داده سران حزب جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان در حال ارزیابی طرح افزایش کوتاه مدت سقف بدهی‌ها، بدون افزودن هیچ شرطی به آن هستند.

دولت فدرال آمریکا از حدود 10 روز پیش به دنبال تصویب نشدن لایحه بودجه دولت در مجلس نمایندگان آمریکا به تعطیلی اجباری رفته است و حدود یک هفته دیگر تا رسیدن ضرب‌الاجل بحث افزایش سقف بدهی زمان باقی مانده است.

با افزایش نگرانی‌ها در خصوص پیامدهای عدم افزایش سقف بدهی دولت فدرال، جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا و سنا روز چهارشنبه از احتمال افزایش کوتاه مدت افزایش سقف بدهی به امید بازگرداندن باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا به پای میز مذاکره خبر دادند.

اوباما هشدار داده بود در صورتیکه جمهوری‌خواهان سقف بدهی را حتی اگر برای یک مدت کوتاه افزایش ندهند و لایحه بودجه را تصویب نکنند، حاضر به مذاکره با آنها نخواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها