امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60050
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته در جریان مباحث کمیته حقوقی مجمع عمومی در خصوص موضوع تروریسم، نماینده رژیم اسرائیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته در جریان مباحث کمیته حقوقی مجمع عمومی در خصوص موضوع تروریسم، نماینده رژیم اسرائیل بر خلاف رویه معمول در این کمیته اتهاماتی را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد که با پاسخ قاطع عضو نمایندگی کشورمان در جلسه مواجه شد.

حسین قریبی عضو نمایندگی کشورمان در جلسه این کمیته گفت: موجب شگفتی است نماینده رژیمی که از بدو تشکیل غیر مشروعش به عنوان رژیم تروریستی شناخته می‌شود، کشوری را متهم می‌کند که در ٣٤ سال گذشته بیش از ١٧ هزار شهروند قربانی ترور داشته است.

وی افزود: آنها قربانی حوادث تروریستی شدند که از سوی عناصر آن رژیم حمایت شده و تردیدی وجود ندارد که این رژیم مسئول اقدامات تجاوزگرانه، اشغال، کشتار افراد بیگانه از جمله زنان و کودکان، نسل کشی، جنایت علیه بشریت، جنایت جنگی و سایر جرائم و نیز آواره کردن میلیون‌ها نفر فلسطینی در خارج از سرزمین اصلی خود است. 

عضو نمایندگی دائم کشورمان گفت: شبکه ترور این رژیم در سراسر جهان دارای فهرست بلندی است و تنها به عنوان نمونه در سالهای اخیر چندین تن از دانشمندان ایرانی که برای توسعه کشور عزیز خود فعالیت می‌کردند در پیش چشمان بهت زده خانواده‌های خود به دست عوامل این رژیم به طرز بیرحمانه‌ای کشته شدند و هنوز هم افراد بیشتری تهدید به قتل می‌شوند.

قریبی خواهان اقدام جامعه بین‌الملل در جلوگیری از پشتیبانی و حمایت از شبکه تروریستی این رژیم شد و افزود: اگر قصد ریشه کن کردن تروریسم را داریم این نخستین خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها