امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60056
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، در پی پیشروی نیروهای ارتش سوریه در «زملکا» و «عربین»، این بار نگاه‌ها متوجه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، در پی پیشروی نیروهای ارتش سوریه در «زملکا» و «عربین»، این بار نگاه‌ها متوجه الغوطه است که حلقه محاصره تروریست‌های مسلح هر لحظه در آن تنگتر می‌شود.

نیروهای سوری با استقرار در محور «شبعا»، محل استقرار تروریست‌های وابسته به «جبهه النصره» و «ارتش آزاد» را در «دیرالعصافیر» و «الملیحه» زیر آتش گرفته‌اند.

اما در غوطه نیز نیروهای ارتش با پیشروی به سمت «القاسمیه» و کشتزارهای «البحاریه» در صدد هستند به قلب الغوطه برسند و به این ترتیب یکی از مهم‌ترین راه‌های امداد ‌رسانی به ترریست‌های مسلح را به طور کامل قطع کنند.

این درحالی است که بخش زیادی از این راه  تحت کنترل ارتش در آمده و فقط محور شمالی آن در منطقه «الاحمدیه» که حدفاصل شرق و غرب الغوطه به شمار می‌آید، باقی مانده است.

در این میان، درگیری در منطقه «النشابیه» حاکی از اهمیت آن برای نیروهای سوری به منظور اشراف کامل بر محل استقرار تروریست‌های مسلح است، زیرا محور جنوبی و بیشتر پل‌های ارتباطی آن به ویژه پل زملکا و «عین ترما» تحت تسلط ارتش است و کنترل کامل بر النشابیه، تمام راه‌ها را به روی تروریست‌ها مسدود کرده و حلقه محاصره علیه آنان را تنگ‌تر خواهد کرد.

اما از مسیر جاده منتهی به «سقبا» و «حموریه» نیز شمارش معکوس برای محاصره کامل تروریست‌های مسلح آغاز شده است.

این در حالی است که همزمان با پیشروی ارتش در نقاط مختلف ریف دمشق، دهها تروریست به هلاکت رسیدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها