امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60071
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 71
شهرام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص کسب عنوان نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: ...

شهرام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص کسب عنوان نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشحالم که برای دومین دوره پیاپی قهرمانی را برای والیبال ایران به ارمغان آوردیم. باید از مردم عزیزی که در ایران ما را دعا کردند و همچنین همه هوادارانی که در سالن دبی ما را تشویق می‌کردند، قدردانی کنم.

وی ادامه داد: خوشحالم که در مسابقات قهرمانی مردان آسیا یک رکورد ثبت کردیم و با واگذاری یک ست قهرمان شدیم. این موضوع توانایی تیم ملی والیبال ایران را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که سطح والیبال ایران فراتر از آسیاست.

محمودی با بیان اینکه موفقیت در والیبال حاصل همدلی همه بازیکنان و همچنین فضای دوستانه تیم ملی است، خاطرنشان کرد: ما نشان دادیم با هدایت ولاسکو می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم. از همین امروز به فکر مسابقات جهانی هستیم و تلاش می‌کنیم تا در برابر تیم‌های تراز اول دنیا هم موفق باشیم.

محمودی عنوان کرد: بازی‌های تدارکاتی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با آمادگی کامل به این مسابقات رفتیم. در مرحله مقدماتی هم در برابر تیم‌های درجه دو طوری بازی کردیم تا برای مرحله نهایی و بازی‌های دشوار برابر کره و ژاپن آماده باشیم. خوشحالم که در نیمه‌نهایی و فینال هم مقتدرانه کار کردیم و یک قهرمانی دیگر برای ایران به ارمغان آوردیم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: قدرت‌های برتر والیبال آسیا مثل چین و کره جنوبی و ژاپن دیگر برابر ما حرفی برای گفتن ندارند. ما به فکر موفقیت در عرصه بین‌المللی و رویارویی با تیم‌های مدعی هستیم. خوشبختانه بازی‌های بین قاره‌ای می‌تواند فرصت خوبی برای نمایش توانایی‌های تیم ملی ایران برابر بهترین بازیکنان جهان باشد.

وی اظهار داشت: اختلاف والیبال ایران و سایر قدرت‌های آسیایی کاملا مشخص است. بسیاری از تیم‌ها می‌آمدند جلوی ما ریسکی بازی می‌کردند، اما واقعا با آن بازی که تیم ایران انجام داد، هیچکس نتوانست قدرت‌نمایی کند و با اقتدار قهرمان شدیم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها