امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60073
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۴
تعداد بازدید: 91
سید علی یزدیخواه، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: برنامه راهیان نور دانش آموزان در ...

سید علی یزدیخواه، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: برنامه راهیان نور دانش آموزان در سال تحصیلی جاری از فردا 20 مهر ماه با اعزام دانش آموزان پسر آغاز می شود.

وی با بیان اینکه اعزام دانش آموزان با قطار خواهد بود، گفت: این اردو پنج روزه است که دانش آموزان 3 روز در مناطق و یادمان های دفاع مقدس حضور دارند و برنامه های مختلفی نیز پیش بینی شده است.

یزدیخواه با تأکید بر اینکه دانش آموزان دوم دبیرستانی به اردوی راهیان نور اعزام می شوند، افزود: این سفر با اخذ رضایت والدین و در قالب درس آمادگی دفاعی برگزار می شود.

وی ادامه داد: امسال ابتدا تمام دانش آموزان پسر دوم متوسطه اعزام می شوند و سپس در نیمه دوم سال تحصیلی، دانش آموزان دختر متوسطه به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: اولین مرحله اعزام اردوی راهیان نور فردا با سفر دانش آموز پسر دوم متوسطه مدارس شاهد و ایثارگر آغاز می شود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار