امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60083
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ظهر دیروز 5 نفر از پاسداران سپاه بانه در درگیری با عناصر ضدانقلاب در منطقه ساوان این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ظهر دیروز 5 نفر از پاسداران سپاه بانه در درگیری با عناصر ضدانقلاب در منطقه ساوان این شهرستان به شهادت رسیدند و دو نفر نیز زخمی شدند.

ماموستا عبدالرحمان خدایی صبح امروز در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر این 5 شهید سپاه بانه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: به شهادت رساندن مظلومانه 5 تن از پاسداران که وظیفه حراست از امنیت و آرامش مردم را عهده‌دار هستند، چیزی جز افزایش نفرت مسلمانان به استکبار جهانی و ضدانقلاب به دنبال نخواهد داشت.

امام جمعه بانه تصریح کرد: اینگونه اقدامات غافلگیرانه برای لطمه‌زدن به اسلام و انقلاب اسلامی از سوی دشمنان این آب و خاک صورت می‌گیرد که از هر فرصتی برای دستیابی به این هدف غفلت نمی‌کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امنیت و اقتدار ایران اسلامی به ویژه در مناطق مرزی با اینگونه حرکت‌های مذبوحانه لطمه‌دار نمی‌شود.

ماموستا خدایی بیان کرد: به شهادت رساندن کسانی که از امنیت و آرامش مردم دفاع می‌کنند تجاوز بزرگی به حق تمام مسلمانان است.

به گفته وی، دشمنان پیشرفت‌های روز افزون ایران اسلامی را برنمی‌تابند و انجام چنین اقداماتی از سوی آنان نشان از زبونی و ترس دشمن در برابر اراده قوی ملت ماست.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از شهادت به عنوان اوج افتخار عزت و سربلندی ملت شهیدپرور ایران نام برد و اضافه کرد: کسانی که در راه اسلام و قرآن برای دفاع از اصول و ارزش‌های اسلامی شهید می‌شوند، بالاترین افتخار را از سوی پروردگار متعال دریافت خواهند کرد.

ماموستا خدایی ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه و ناجوانمردانه اظهار کرد: طینت دشمن تجاوز به حق مسلمانان است و شهادت مظلومانه این 5 پاسدار حافظ مرزهای کشور، چهره زشت و پلید ضدانقلاب را بیش از پیش نشان می‌دهد.

امام جمعه بانه در پایان تصریح کرد: بدون شک ریخته شدن خون این عزیزان غم بزرگی برای ملت ایران به ویژه مردم شهیدپرور بانه است.

انتهای پیام/79002/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار