امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6010
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در دومین گردهمایی کارکنان وظیفه ناجا گفت: کشوری که به خون ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در دومین گردهمایی کارکنان وظیفه ناجا گفت: کشوری که به خون شهداء، اشک پدر و مادر شهیدان، آه خواهر و برادر شهیدان و ناله‌های پنهانی شبانه جانبازان معطر است، مورد تعرض و توطئه قرار نمی‌گیرد.

سردار رادان افزود: الک انقلاب هر از گاهی تکان می‌خورد تا ناخالصی‌هایش از آن بریزد حتی اگر این ناخالصی‌ها افرادی باشند که به نوعی و در ظاهر خدمتگذار باشند، این افراد نمی‌توانند با قطار انقلاب که قطار خوبی است و به سمت بهشت می‌رود همراه باشند.

وی در ادامه گفت: ما در این کشور جانبازانی داریم که حتی ناله‌های شبانه خود را از خانواده خودشان پنهان می‌کنند، پس چطور می‌شود با توجه به وعده‌های خداوند، توطئه و فتنه بتواند در انقلاب پیروز شود و مطمئن باشید که با وجود شهدا و جانبازان، هیچ وقت هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند بر انقلاب پیروز شود.

سردار رادان یادآور شد: از اول انقلاب تاکنون، انقلاب امتحان‌های زیادی را پس داده است، از منافقین گرفته تا جریانهای دیگر که انقلاب را مستقیم هدف گرفته بودند اما هر جا که توطئه‌ای بوجود آمده با هوشیاری و حضور مردم از بین رفته است.

وی در ادامه گفت: در زمان جنگ در جلسه‌ای که با سردار شهید صیادشیرازی داشتیم، ایشان اعلام کردند که من در سرکشی به جبهه‌های مختلف بودم «دیدم که چگونه سربازها، فرماندهی می‌کنند» و در هیچ قانون نظامی رفتارها و نوع مقاومت سربازهای ما نمی‌گنجد و اینکه سربازی آب اندک قمقمه خود را به دشمن اسیرش بدهد رفتاری است که فقط از سپاه سربازان خدا بر می‌آید و خدا به ما توفیق داده که در سپاه جندالله قرار بگیریم.

وی در ادامه گفت: هیچگاه فکر نکنیم سربازی یک فرصت تلف شده از زندگی ما است، حتی اگر در دوران سربازی یک ظلم را از بین ببریم و یک حقی را ادا کنیم و یا اینکه از مرزهای جمهوری اسلامی دفاع کنیم فرصتی است که در مسیر الهی قرار بگیریم که این راه مسیری است که برای رسیدن به بهشت می‌رود و بعضی‌ها از روی اشتباه در برابر دوران سربازی می‌گویند که بجای اینکه یک جوان به سربازی بیاید باید در مسیر علمی و اقتصادی قرار بگیرد ولی این را بدانیم که اگر مرز یک کشور امن نباشد، در آن کشور علم بوجود نمی‌آید و فعالیت اقتصادی صورت نمی‌گیرد و خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بدون امنیت امکان‌پذیر نیست.

سردار رادان تاکید کرد: نقش پرسنل وظیفه در دفاع از مملکت به سبب عدد بزرگ آن بی بدیل است و وقتی تمامیت کشور به دست سربازان می‌افتد واقعاً صفت علی‌اکبری(ع) سزاوار سربازان عزیز است که فرصت سربازی فرصت کوتاهی است و باید بتوانیم از آن به خوبی استفاده کنیم.

جانشین فرمانده ناجا درخصوص امکانات درنظر گرفته شده برای سربازان نیروی انتظامی، گفت: تلاش داریم در نیروی انتظامی از توان پرسنل وظیفه در زمینه تخصصشان به خوبی استفاده کنیم و طرح آمایش فرزندی را به اجرا گذاشته‌ایم که در این طرح سربازان در محل استان خود و یا نزدیکترین محل به زندگی خود به‌کار گیری شوند و سربازان متاهل در شهرهای محل سکونت خود یا نزدیکترین محل به محل سکونت خود به‌کار گیری شوند که سعی می‌شوند سربازان متاهل در کارهایی قرار بگیرند که بتوانند به محل سکونت خود هم رفت و آمد داشته باشند.

جانشین فرمانده ناجا افزود: امسال به فرموده فرمانده نیروی انتظامی به سربازان متاهل همانند پرسنل، سبد کالا تعلق خواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار