امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60100
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 47
محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به تلاش‌های محمد سلامتی ...

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به تلاش‌های محمد سلامتی دبیرکل سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی برای راه‌اندازی یک حزب جدید گفت:‌ اعضای این سازمان و حزب مشارکت باید توجه داشته باشند که در دوره‌ای که قدرت را در مجلس و دولت در دست داشتند نقاط بسیار تاریکی را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند که حتی با توبه هم درست نخواهد شد.

وی با اشاره به تحصن نمایندگان مجلس ششم و برخی تندروی‌ها در فتنه 88 یادآور شد: مردم اجازه فعالیت مجدد به چنین افرادی را نخواهند داد.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه همه اصلاح‌طلبان الزاماً تندرو نیستند، ادامه داد: افرادی در اردوگاه اصلاحات هستند که هم معتدلند و هم به نظام جمهوری اسلامی و رهبری آن اعتقاد دارند اما تنها اصول‌گرایان را قبول ندارند که بنده تأکید می‌کنم نباید با آنها به خصومت پرداخت.

حبیبی در پایان با بیان اینکه تندروها نمی‌توانند با تغییر نام و الفاظ به صحنه قدرت بازگردند، اظهار داشت: مردم هرگز سابقه سوء چنین فرادی را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها