امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6011
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدرضا عارف در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه حضور پیدا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدرضا عارف در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه حضور پیدا کرد.

جلسه با سخنرانی 15 دقیقه‌ای عارف درباره وضعیت استان کرمانشاه شروع شد و سپس دانشجویان به طرح سئوال از معاون اول دولت اصلاحات پرداختند.

وی در مورد دانشجویانی که عنوان ستاره‌دار بر آن‌ها اطلاق کرد، اظهار داشت: در دولت آینده از همه دانشجویان ستاره‌دار عذرخواهی خواهیم کرد.

دقایقی بعد عارف با سئوالی مواجه شد که شما چطور از کسانی که به نوامیس مردم و مقدسات آن‌ها توهین کرده‌اند و یا در حوادثی مانند آتش زدن دانشگاه گرگان حضور داشتند، عذرخواهی می‌کنید.

عارف در جواب گفت: منظور من این بود که این مسائل مربوط به کمیته انظباتی است و دانشجویی که دانشگاه آتش بزند دانشجو نیست.

وی از دولت‌های هاشمی و خاتمی تمجید کرد و افزود: در حوزه سازندگی و هسته‌ای دولت‌های موفقی بودند و من خوشحال می‌شوم اگر هر یک از آن‌ها به میدان بیایند.

عارف با بیان اینکه هاشمی پدر خانواده است، تاکید کرد: اگر هاشمی به میدان بیاید، من در مقابل او نمی‌ایستم و با او رقابت نمی‌کنم.

اظهارات عارف با واکنش مخالفان و موافقان روبه‌رو شد و یکی از دانشجویان بیان داشت: عجیب است که آقایان هاشمی و خاتمی هنوز به خودشان اجازه می‌دهند در عرصه سیاسی کشور حاضر شوند و همین‌که می‌توانند آزادانه اظهار نظر کنند، نشانه عطوفت نظام و کوتاهی ما دانشجویان است، چون اگر آقایان آپولو هم هوا می‌کردند، در برابر توهین به عاشورا سکوت کردند و دم نزدند و عجیب است که آقای عارف به خودش اجازه می‌دهد نام آن‌ها را تکرار کند.

عارف در پاسخ به سئوالی مبنی بر اجماع با رحیم مشایی، گفت: این دیگر از آن حرف‌هاست.

برخی از دانشجویان نسبت به جواب ندادن این کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به برخی از سئوالات اعتراض کردند.     انتهای پیام/2700/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها