امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60122
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 35
محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان و طارم  در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره ...

محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان و طارم  در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره تاکید داشته اندکه باید هر دولتی که سکان دار  این کشور می شود، تولید داخلی را تقویت کند، افزود: دولتهای مختلف این رهنمودهای رهبری را  به نحو مطلوب اجرا نکرده اند. 

نماینده  مردم زنجان ادامه داد: ربط دادن مذاکرات هسته‌ای به رفع مشکلات گرانی و معیشتی مردم تنها پاک کردن صورت مسئله است زیرا در این مقطع زمانی با توجه به تحریم‌های اعمال شده، لزوم حمایت از متخصصان داخلی و تولید یک نیاز اضطراری به شمار می‌آید.

اسماعیلی با بیان اینکه متأسفانه بروز مشکلات اقتصادی متعدد در کشوری همچون ایران نشانه بی‌توجهی دولت‌های مختلف در کشور به امر تولید است، افزود: تا زمانی که تولید هم از نظر کیفی و هم کمی نتواند به رشد قابل توجهی برسد، نمی‌توانیم اهداف اقتصادی را در کشورمان سر و سامان دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان یادآور شد: اگر واقعا می‌خواهیم مشکل گرانی را در کشور حل کنیم باید یک نقشه راهبردی جامع آن هم با اعمال نظر کارشناسان اقتصادی ترسیم شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها