امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60125
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته نیروی انتظامی امروز در حالی به پایان می رسد که بنا به اعلام قبلی امروز ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته نیروی انتظامی امروز در حالی به پایان می رسد که بنا به اعلام قبلی امروز از سوی نیروی انتظامی روز «جامعه ایمانی، حفظ ارزشها و امنیت اجتماعی» نامگذاری شده است.

در این روز تمامی کارکنان ناجا در نماز جمعه شرکت کرده و ضمن اینکه اجرای مسابقات ورزشی، برگزاری مسابقات رالی و موتورسواری، مانور شهری موتورسواران قانونمند و برگزاری آزمون استخدامی و اعزام داوطلبان استخدام از دیگر برنامه های آخرین روز هفته ناجا به شمار می رود.

در هفته گذشته نیروی انتظامی با توجه به نامگذاری هر روز، اقدام به اجرای برنامه هایی نظیر برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با حضور رئیس جمهور، حضور فرمانده ناجا در سامانه 197، دیدار فرماندهان ناجا با جمعی از سفرای کشورهای جهان و ... کرد.

سیزدهم مهر با عنوان «پیش بینی اجتماعی، آموزش و پیشگیری، امنیت عمومی» نامگذاری شده بود که برگزاری صبحگاه مشترک با حضور فرمانده ناجا، تقدیر از کارکنان ساعی، حضور کارشناسان انتظامی در محلات، برپایی نمایشگاه فعالیت های ناجا در مجلس شورای اسلامی و ارائه گزارش به کمیسیون ها از برنامه های این روز به شمار می رفت.

چهاردهم مهر با عنوان «خانواده متدین، قانون مداری، آرامش و آسایش» شاهد اجرای برنامه هایی چون نمایشگاه یادواره شهداء، جشنواره قرآنی و برگزاری شب خاطره فرماندهان بود.

همچنین عنوان 15 مهر «اعتماد مشترک، پاسخگویی» بود که در این روز همایش فرهنگ یاران ترافیک، نشست فرمانده نیروی انتظامی در مرکز نظارت همگانی 197 و برگزاری طولانی ترین نقاشی اجرا شد.

«دانش بنیانی، پژوهش محوری و حرفه ای گرایی» عنوان روز 16 مهرماه بود که در آن برنامه هایی شامل دیدار فرمانده ناجا با سفراء و کارداران، رونمایی از نشریه علمی- فرهنگی مرزبانی، مسابقه علمی پژوهشی- تخصصی، رونمایی از نرم افزارهای تولیدی و برگزاری نشست با روسای طوایف استان های مرزی برگزار شد.

روز 17 مهرماه نیز «نظم، اقتدار، کارآمدی و خدمت گزاری» نامگذاری شده بود. طی این روز برنامه هایی نظیر انعکاس اقدامات شاخص پلیس، افتتاح نمایشگاه جامعه، فضای مجازی و رونمایی از تمبر یادبود شهدای ناجا اجرا شد

روزگذشته نیز با توجه به اینکه روز «ولایت مداری، تکلیف مداری و ایثار و شهادت» ناگذاری شده بود، کارکنان ناجا با حضور در مرقد مطهر امام راحل با آرمان های ایشان تجدید میثاق کردند و غبارروبی از مزار شهداء، دیدار با خانواده شهداء، ویزیت رایگان افراد در مراکز درمانی نیروی انتظامی و ارائه خدمات پزشکی و درمانی در مناطق محروم و مرزی را نی به اجرا در آوردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها