امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60131
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی «السفیر»، منابع فلسطینی گزارش دادند که «عباس زکی» عضو کمیته مرکزی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی «السفیر»، منابع فلسطینی گزارش دادند که «عباس زکی» عضو کمیته مرکزی جنبش فتح که چند روز پیش با «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه دیدار کرده بود پیامی از «شیخ تمیم بن حمد» امیر قطر به رئیس جمهور سوریه منتقل کرده است.

بر اساس این گزارش امیر قطر که اخیرا از مدیریت معارضان سوریه و از پرونده این بحران کنار گذاشته شده است خواستار بهبود شرایط با دمشق شده است.

این منابع فلسطینی تأکید کردند که دیدار زکی در 7 اکتبر با بشار اسد هیچ ربطی به شرایط فلسطینیان موجود در سوریه و یا روابط رام الله و دمشق نداشته بلکه مربوط به روابط و سیاست خارجی دوحه داشته است.

روزنامه لبنانی السفیر به نقل از منابع آگاه فلسطینی گزارش داده که شیخ تمیم با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در ماه آگوست گذشته دیدار کرده بود و از وی خواسته بود با برقراری تماس با اسد شرایط را برای بهبود روابط با دمشق فراهم کند و به سوریه اطمینان خاطر دهد که با توجه به تغییر عمده‌‌ای که در رهبری قطر ایجاد شده این کشور در زمینه سیاست خارجه نیز رویکرد متفاوتی را به تدریج اتخاذ خواهد کرد.
انتهای پیام/ر
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها