امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60144
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، ژنرال گیورا ایلاند رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، ژنرال گیورا ایلاند رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اذعان کرده که اگر جنگ جدیدی بین اسرائیل و حزب الله روی دهد نتیجه آن با جنگ 33 روزه در سال 2006 تفاوتی نخواهد داشت.

گیورا ایلاند این سخنان را در نشست موسسه تحقیقاتی بگین-سادات در دانشگاه ایلان بیان کرد و از مقامات اسرائیلی خواست تا استراتژی جنگ بین اسرائیل و حزب الله را تغییر دهند.

وی با اشاره به راهکارهای لازم برای پیروزی در نبرد آینده تاکید کرد که اسرائیل در سال 2006 با وجود حمایت گسترده کشورهای غربی نتوانست به پیروزی در مقابل حزب الله دست پیدا کند.

این ژنرال اسرائیلی تصریح کرد که حزب الله توان تاکتیکی خود برای مقابله را بهتر از ارتش اسرائیل تقویت کرده و تل آویو برای پیروزی باید نه در 33 روز بلکه برای سه روز خود را آماده مقابله کند.

شبکه المنار در گزارشی از نشست موسسه تحقیقاتی بگین-سادات تصریح می‌کند که این نشست انعکاس دهنده نگرانی‌های امنیتی اسرائیل است.

بنابراین گزارش، صهیونیست‌ها در این نشست موضوعاتی چون سوریه، افزایش قدرت محور مقاومت در جلوگیری از حمله آمریکا و ادامه برنامه هسته‌ای ایران را مورد بررسی قرار می‌دهند.

همچنین قدرت موشکی حزب‌الله یکی دیگر از محورهای اصلی سخنرانی‌ها در موسسه تحقیقاتی بگین-سادات است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها