امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60151
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 57
علی شجاعی صائین مدیرعامل خانه کتاب که در حال حاضر در فرانکفورت به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

علی شجاعی صائین مدیرعامل خانه کتاب که در حال حاضر در فرانکفورت به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره حضور موسسه خانه کتاب در فرانکفورت اظهار داشت: شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت فرصت مناسبی بود تا درباره

خانه کتاب به موسساتی که زمینه کاریشان با ما تشابه و نزدیکی دارد، توضیحاتی داده و معرفی نسبتا مناسبی را از خانه کتاب به این موسسات داشته باشیم.

مدیرعامل خانه کتاب بیان کرد: چند قرار با مدیر نمایشگاه کتاب پاریس، بعضی آژانس‌های ادبی خارجی مثل مصر و بعضی ناشران امریکایی داشتیم که امیدواریم بعد از نمایشگاه هم پیگیری کنیم و به یک نتیجه مناسبی برسانیم. طبیعتا طی یک یا دو روز باقیمانده هم قرار‌های قبلی را خواهیم داشت و آنها را هم پی‌خواهیم گرفت.

شجاعی صائین درباره بانک اطلاعاتی خانه کتاب هم ابراز داشت: موسسات مشابهی که همانند خانه کتاب در حوزه بانک‌های اطلاعاتی کار می‌کنند با آنها نشست داشته و با کارهای آنها هم آشنا شدیم و از برخی تجربیات این موسسات آگاه شدیم.

شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت از 17 تا 21 مهرماه دایر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها