امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60157
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 51
احمد نجابت عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: آقای هاشمی ...

احمد نجابت عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: آقای هاشمی اشتباهات استراتژی بسیاری در کارنامه انقلابی خود دارد؛ ایشان از سال 76 احتمال ایجاد تقلب را در نماز جمعه مطرح کردند که فرصت را در اختیار فرصت طلبان و اصلاح طلبان قرار دادند.

وی افزود: آقای هاشمی در مورد مکالمه تلفنی رئیس جمهور با اوباما گفته است که این از عنایات الهی بوده است؛ آقای هاشمی! بچه 2 ساله هم می‌فهمد که یکی از این دو کار نابجای مد نظر رهبری، همین تماس تلفنی بود.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به خاطره‌ای از دیدار خود با هاشمی رفسنجانی پرداخت و تصریح کرد: قبل از مجلس ششم به همراه شورای مرکزی جمعیت ایثارگران به دیدار هاشمی رفتیم و به هاشمی گفتیم که این اصلاح طلبانی که امروز دارند شما را ترغیب برای کاندیداتوری مجلس می‌کنند، پشت سر شما بد و بیراه می‌گویند.

نجابت اضافه کرد: آقای هاشمی به نصیحت ما توجه نکرد و دیدیم که چگونه اصلاح طلبان هاشمی را به ریاست مجلس نگماشتند.

وی با تاکید بر اینکه امروز هاشمی اداره کننده دولت یازدهم است، خاطر نشان کرد: برخی از وزرای آقای روحانی اذعان دارند که آقای هاشمی پدر معنوی ماست.

این فعال سیاسی اصولگرا با طرح این پرسش که چرا امروزه دیدارهای هاشمی تا این اندازه زیاد شده است، گفت: افرادی که امروز بر سر کار آمدند یک سرشان در کمیسیون‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است، یعنی یا کارگزارانی هستند یا اصلاح طلب. آیا این به معنی اعتدال است؟

نجابت در مورد عزل و نصب‌های صورت گرفته نیز گفت: در عزل و نصب‌ها چراغ‌های قرمز و زردی بسیاری به چشم‌می‌خورد، زیرا کسانی که دیروز امضا کننده تحصن مجلس ششم و فتنه 88 بوده‌اند، امروز در دولت حضور دارند.

وی در پایان به رئیس جمهور توصیه کرد که به شعارها و صحبت‌هایی که قبل از انتخابات داشته‌ است، پایبند باشد و به بیش از 49 درصدی که به ایشان رای نداده‌اند، احترام بگذارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها