امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60176
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریادار پیتر ویلو فرمانده نیروی دریایی ارتش نامیبیا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریادار پیتر ویلو فرمانده نیروی دریایی ارتش نامیبیا امروز در صدر هیئتی از ناوشکن جمهوری اسلامی ایران جماران و کارخانجات نیروی دریایی ارتش در منطقه یکم دریایی بندرعباس بازدید کرد.

دریادار دوم حسین آزاد فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در همین رابطه گفت: هدف از این بازدید تبادل تجربه‌های دو کشور در بخش تجهیزات نظامی دریایی و ظرفیت های علمی و تحکیم روابط با کشورهای حاشیه اقیانوس هند و اطلس است.

آزاد افزود: این هیئت دیروز در تهران با فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند و طی روزهای آینده از دانشگاه علوم دریایی نوشهر بازدید به عمل می آورند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش نامیبیا نیز در این بازدید با شگفت آور دانستن امکانات و تجهیزات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به وجود تهدیدهای مشترک دو کشور در دریا، ما خواهان گسترش روابط در زمینه های آموزش نیروهای دریایی و توسعه و ساخت تجهیزات دریایی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.

دریادار پیتر ویلو افزود: این سفر با دعوت فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با توجه به تاسیس سفارت ایران در نامیبیا انجام شد.

گفتنی است، جمهوری نامیبیا کشوری در جنوب غربی آفریقا و با بیش از 2 میلیون نفر جمعیت در کنار ساحل اقیانوس اطلس قرار دارد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار