امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60178
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هابیل درویش با بیان این مطلب اظهار کرد : خط مترو تهران- پرند یکی از خطوط حومه ای مهم مترو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هابیل درویش با بیان این مطلب اظهار کرد : خط مترو تهران- پرند یکی از خطوط حومه ای مهم مترو پایتخت محسوب می شود که با عبور از فرودگاه امام خمینی(ره) می تواند به یکی از خطوط پرمسافر مترو نیز تبدیل شود.

وی با اشاره به این که این پروژه در سه فاز اجرایی می شود گفت : فاز اول پروژه از شاهد تا شهر آفتاب ، فاز دوم شهرآفتاب تا فرودگاه و فاز سوم فرودگاه تا پرند است .

درویش تصریح کرد : برای تکمیل پروژه مترو تهران - پرند به 300 میلیارد تومان اعتبار نیازمندیم که در صورت پرداخت این اعتبارات از سوی دولت قادر خواهیم بود در مدت زمانی کوتاه کل این خط را به بهره برداری برسانیم.

مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه همچنین در خصوص مترو تهران - ورامین - گرمسار گفت : این پروژه نیز در دست احداث قرار دارد .

وی افزود : تاکنون 85 میلیارد تومان از اعتبارات مورد نیاز این پروژه تخصیص یافته و عملیات اجرایی احداث این خط با 3 پیمانکار در حال انجام است.

وی ادامه داد: خط مترو تهران- ورامین- گرمسار حدود 110 کیلومتر است که تا ورامین حدود 50 کیلومتر بوده و چنانچه دولت اعتبارات لازم برای این پروژه را پرداخت کند تا پایان سال 93 مترو در این مسیر به پیشوا خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها