امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60189
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شماری از یگان‌های ارتش سوریه، گروهی از افراد مسلح را روستای «معر شمشة» در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شماری از یگان‌های ارتش سوریه، گروهی از افراد مسلح را روستای «معر شمشة» در حومه «معرة النعمان» هدف قرار دادند که در جریان آْن تعدادی از افراد مسلح کشته و شمار دیگری زخمی شدند.

نیروهای ارتش سوریه همچنین دو خودرو وابسته به تروریست‌های مسلح را در منطقه «الزعلانه» در نزدیکی شهرک «معرشورین» از توابع «معرة النعمان» را منهدم کرده و همه سرنشینان آنها را به کام مرگ کشاندند.

ده‌ها فرد مسلح در جریان حملات ارتش سوریه به مقرهای آنها در شهرک‌های «کفرلاته» و «الرامی» در حومه «اریحا» کشته و زخمی و تعداد دیگری از تروریست‌ها نیز در عملیات ارتش سوریه در اطراف «جبل الاربعین» کشته شدند.

از سوی دیگر یگان‌های حفاظت فرودگاه نظامی «ابو الضهور»، شماری از مقرهای تجمع تروریست‌ها را در روستای «الشویحه» و مناطق «ام جرین» و «تل سلمو» هدف قرار دادند.

در جسر الشغور نیز نیروهای ارتش سوریه تعدادی از مراکز تجمع افراد مسلح در شهرک‌های «درکوش»، «زرزور» و «الکستن التحتانی»‌و دو راهی روستای «الدویسات» را هدف قرار دادند.

این گزارش حاکی است که در عمیلیات ارتش سوریه علیه تروریست‌ها در ریف ادلب، خودروهای تروریست‌ها منهدم شده و تعدادی از افراد مسلح نیز کشته و یا زخمی شدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها