امروز : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 602
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 204
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از سمنان، رئیس جمهور صبح امروز به همراه هیئت دولت در صد و یکمین سفر استان خود به استان سمنان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از سمنان، رئیس جمهور صبح امروز به همراه هیئت دولت در صد و یکمین سفر استان خود به استان سمنان سفر می‏کنند و در این بین، دقایقی پیش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر ارتباطات و فن‏آوری اطلاعات وارد سمنان شدند.

سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فن‏آوری اطلاعات در آستانه انجام چهارمین دور از سفرهای استانی هیئت دولت وارد سمنان شدند.

بر اساس تصمیم دولت، قرار است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده دولت در این سفر در جمع مردم شاهرود حضور یابد و مسائل مختلف این شهرستان را پیگیری کند.

سخنرانی در جمع مردم سمنان و شاهرود، تشکیل کارگروه‏های تخصصی، نشست پایانی هیئت دولت و تشریح مصوبات و دستاوردهای سفر از مهم‏ترین برنامه‏های کاری رئیس جمهوری در استان سمنان است.

سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت پس از وقفه‌ای یک ساله، بار دیگر با سفر محمود احمدی‌نژاد، رئیس ‌جمهوری اسلامی ایران به استان سمنان آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، آخرین سفر استانی رئیس ‌جمهور در خرداد ماه سال گذشته و به استان خراسان رضوی انجام شد که طولانی‌ترین سفر استانی احمدی‌نژاد محسوب می‏شود.

رئیس‌جمهور در این سفر در بیش از 45 شهر استان خراسان رضوی سخنرانی کرد.
انتهای پیام/2249/ج30
برچسب ها:
آخرین اخبار