امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60213
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 64
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه تاخیر در انتخاب استانداران به صلاح مردم نیست، گفت: دخالت آقای هاشمی در امور اجرایی کشور هیچ توجیهی ندارد.

وی با بیان اینکه پاسخ وزیر کشور به اظهارات هاشمی دقیق و منطقی بود، تصریح کرد: پاسخ آقای رحمانی فضلی به هاشمی مبنی بر اینکه وزارت کشور دقت را فدای سرعت نمی‌کند پاسخ درست و دقیقی است.

پژمانفر با تاکید بر اینکه هاشمی خود را صاحب دولت می‌داند، افزود: آقای هاشمی و اطرافیانشان می‌خواهند دولت را مدیریت و از فضای پیش آمده در کشور بهره‌برداری سیاسی کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه هاشمی در امور اجرایی کشور مقدم بر رئیس‌جمهور و دولت نیست، گفت: از اظهارات هاشمی اینگونه برداشت می‌شود که ایشان در امور اجرایی خودش را مقدم بر دولت می‌داند

وی گفت: مردم به آقای روحانی رای‌داده‌اند و بنا بر این انتظار دارند رئیس‌ دولت، رئیس‌جمهور که آقای روحانی است باشد نه دیگران.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها