امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60214
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 103
امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر آقای هاشمی مبنی بر انتقاد از تاخیر در انتخاب استانداران دولت، گفت: بالاخره برخی از آقایان این دولت را برای خود می دانند و معتقدند آنها باعث شدند که دولت بر سر کار بیاید.

وی افزود: درست است که این افراد در دولت حضور ندارند ولی برای خود نقش پدری دولت قائل هستند.

نماینده مردم مشهد ادامه داد: البته این احساس شبیه حس برخی اصولگرایان به دولت احمدی نژاد است، با این تفاوت که رئیس جمهور سابق این احساس را قبول نداشت ولی ظاهرا دولت جدید در برخی موارد از آن استقبال می کند.

وی با اشاره به انتصاب مدیران دولت از میان افراد نزدیک به جریان کارگزاران و اصلاح طلب، تصریح کرد: روند انتصاب ها نشان می دهد که افراد نزدیک به جریان آقای هاشمی در پست ها قرار می گیرند و من نمی دانم نگرانی وی دقیقا از چیست؟

قاضی زاده اضافه کرد: البته شاید آقای هاشمی عجله دارد و می خواهد استانداران دولت قبل حتی یک ماه هم بر سر کار نمانند که این موضوع نشان دهنده تمامیت خواهی و انحصارطلبی این جریان است.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه جریان نزدیک به آقای هاشمی و اصلاح طلبان قبلا نیز چنین نگاهی را داشتند، افزود: این جریان زمانی که رده های حکومتی قرار گرفت همه افراد یک اداره تا نگهبان را نیز عوض می کردند.

وی با اشاره به اظهارات خاتمی مبنی بر اینکه باید رده های ارشد مدیران را در اختیار بگیریم چون بدنه مدیریتی در دولت احمدی نژاد نیز از آن ما بود، تصریح کرد: این اظهارنظر نشان می دهد که وقتی مدیران اصولگرا بر سر کار بودند همه افراد یک اداره را بیرون نکردند که البته این نگاه نشان دهنده نگاه انحصارطلبانه جریان اصلاحات است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها