امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60225
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «یوسف رزقه» در مصاحبه با خبرگزاری یونایتد پرس اینترنشنال گفت که «محمد نصر» عضو دفتر سیاسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «یوسف رزقه» در مصاحبه با خبرگزاری یونایتد پرس اینترنشنال گفت که «محمد نصر» عضو دفتر سیاسی حماس به ایران سفر کرد و شکاف در روابط بین دو طرف نیز تنگ‌تر شده و تفاهمات مثبتی بوجود آمده است.

وی در خصوص اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر سفر قریب‌الوقوع «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی حماس به تهران نیز اظهار داشت که اطلاعاتی درباره این سفر ندارد اما اگر این سفر انجام شود به گرمی روابط بین دو طرف و احیای همکاری دوجانبه منجر خواهد شد.

رزقه در ادامه تصریح کرد که رابطه با ایران تحت تاثیر مواضع مربوط به مسئله سوریه قرار گرفت و اگر پرونده سوریه را کنار بگذاریم در آن صورت روابط دوجانبه(ایران و حماس) متضرر نمی‌شود؛ حماس موضع ضد ایرانی ندارد و ایران نیز همینطور و وجود اختلافات در برخی پرونده‌ها و قضایا نیز طبیعی است و بین دوستان پیش می‌آید.

مشاور هنیه در ادامه تاکید کرد که قضیه مشترکی که ایران و حماس را دور هم جمع می‌کند، قضیه قدس و آزادسازی فلسطین است که این مسئله نیز بزرگ‌تر از هر موضوع اختلافی دیگر است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها