امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60290
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 85
«نزار موسی»، استاندار طرطوس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق گفت: روستای «المتراس»، یکی از روستاهای سوریه ...

«نزار موسی»، استاندار طرطوس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق گفت: روستای «المتراس»، یکی از روستاهای سوریه است که طعم مرگ از سوی مزدوران تکفیری «جبهه النصره»، «داعش» و «ارتش آزاد سوریه» را چشید تا اینکه ارتش سوریه برای پاکسازی آن از عناصر جنایتکار به میدان آمد و امینت به این روستا بازگرداند.

استاندار طرطوس گفت: ورود ارتش سوریه به این روستا و پاکسازی آن از عناصر جنایتکار با استقبالی گسترده اهالی سوریه مواجه شد، اگرچه گروه‌های جنایتکار در المتراس خرابی‌های بسیاری به بار آورده و بسیاری از مناطق روستا را تخریب و نابود کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه قرار است، کمیته‌ای در سطح استان طرطوس تشکیل شود که وظیفه آن برآورد آسیب‌ها و خسارت‌های وارده به مناطق مختلف استان است، تاکید کرد: این کمیته‌ برآوردهای خود را به ویژه در روستای المتراس به استانداری ارائه خواهد کرد تا برای جبران خسارت‌های وارده اقدام شود.

موسی با اشاره به اینکه ملت سوریه یک خانواده هستند و یک خانواده باقی خواهند ماند، گفت: همه در آینده و سرنوشت کشور سهیم هستیم و همه فرزندان این وطنیم و هیچ فرد مسلحی در میان ما جایی ندارد، چراکه ما در این وطن همگی برادریم.

وی افزود: توزیع بسته‌های مواد غذایی در میان آسیب دیدگان و تشکیل کمیته‌ای برای برآورد ضررهای وارده از جمله مواردی است که در سفر نمایندگان وی به روستای التمراس مد نظر بوده است.

نزار فاش کرد: باید در انتظار پیروزی‌های پی‌درپی ملی توسط ارتش سوریه طی روزهای آتی باشیم، همانگونه که باید به زودی شاهد اعلام پیروزی نهایی سوریه بر تروریسم نیز باشیم.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها