امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60291
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، وزارت کشور مصر امروز اعلام کرد که طرحی برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، وزارت کشور مصر امروز اعلام کرد که طرحی برای مقابله با تظاهرات گروه اخوان المسلمین در تعدادی از میدان‌های قاهره دارد.

یک منبع امنیتی در وزارت کشور مصر اعلام کرد که این وزارتخانه با هرگونه تلاش برای زیر پا گذاشتن مشروعیت مبارزه خواهد کرد و نیروهای امنیتی تدابیر شدیدی در میدان «التحریر»، «رابعه العدویه» و «طلعت حرب» و خیابان قصر العینی و اطراف مجلس شورا و ریاست جمهوری و تعدادی از مناطق حساس قاهره اتخاذ کرده‌اند.

این منبع افزود که خودروهای زرهی در میدان رابعه العدویه و النهضه و میادین جیزه و خیابان‌های اصلی آن پیش از تظاهرات حامیان مرسی مستقر شده است.

نیروهای ارتش نیز همه مسیرهای منتهی به میدان النهضه را مسدود کرده‌اند.

حامیان مرسی امروز فراخوانی برای حضور در میادین اصلی قاهره را صادر کرده‌اند. موج اعتراضات حامیان مرسی در چند روز گذشته و بعد از سرکوب اعتراضات روز 6 اکتبر که در آن بیش از 50 نفر کشته شدند افزایش پیدا کرده است.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها