امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60307
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کاشان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در حاشیه مراسم جمعه نشلجی‌ها در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کاشان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در حاشیه مراسم جمعه نشلجی‌ها در مشهد اردهال کاشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس برنامه پنجم توسعه کشور در سال جاری یک‌هزار نفر جذب دستگاه‌های قضایی کشور می‌شوند که تاکنون 600 نفر از این میزان در دستگاه‌های قضایی کشور مشغول به کار شده‌اند.

معاون اول رئیس قوه قضاییه، همکاری تمامی دستگاه‌های کشور برای مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با قوه قضائیه را برای ریشه‌کنی این معضل اجتماعی ضروری دانست و افزود: ترویج موادمخدر در کشور توسط دشمن یکی از تهدیدهایی است که علیه ملت ایران در حال اجرا است.

رئیسی، تولید مواد مخدر در افغانستان و توزیع آن در ایران توسط آمریکا و ناتو را یکی از تهدیدهای جدی آمریکا علیه ملت ایران دانست و گفت: حضور نیروهای آمریکا و ناتو در افغانستان توسعه موادمخدر صنعتی را به دنبال داشته است.

وی تولید مواد مخدر صنعتی در افغانستان با حمایت آمریکا و ناتو را تهدید بزرگ و جدی برای جهان قلمداد و عنوان کرد: این تهدید امروز جوانان ایران اسلامی را نشانه رفته است.

رئیسی در ادامه از برخورد شدید قوه قضائیه با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد و افزود: امروز اراده قوه قضائیه در برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر است و در این راه کوچکترین اغماضی با قاچاقچیان مواد مخدر صورت نمی‌گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه راه برای بازگشت از جرم وجود دارد و افرادی که به هر دلیل مرتکب جرم می‌شوند در هر کجا و هر زمانی توبه کنند راه برای بازگشت وجود دارد متذکر شد: راه برای بازگشت افرادی که در نظام جمهوری اسلامی به صورت واقعی بازگشته و اظهار ندامت کنند باز است. 

انتهای پیام/2406/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار