امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60324
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 69
محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ...

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص تلاش برخی افراد برای بازگشت سازمکان مجاهدین انقلاب به عرصه سیاسی کشور گفت: برای سرافرازی این مرز و بوم باید احزابی در کشور تشکیل شوند که تلاششان در جهت توسعه جامعه و ایجاد قانونمنداری باشد و طبق موارین جمهوری اسلامی ایران حرکت ‌کنند.

وی تصریح کرد: تأسیس یک حزب شروطی دارد و اگر حکمی در قبال غیرقانونی بودن آن صادر شد، نمی‌تواند به کار خود ادامه دهد. به همین علت بازگشت این حزب به عرصه سیاست بعید است.

جوکار افزود: این حزب اگر می‌خواهد به انقلاب اسلامی خدمت کند باید رویکرد و خطوط قرمز خود را با رهبری انقلاب اسلامی مطابقت دهد و بر اساس موازین انقلاب اسلامی حرکت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان یادآور شد: پایداری هر حزب در جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اطاعت از ولایت فقیه و حرکت در چارچوب موازین انقلاب اسلامی سنجیده می‌شود.
انتهای پیام/ث
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها