امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6035
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۵
تعداد بازدید: 253
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمد دهقان ظهر امروز در همایش حماسه‌سازان بصیرت که در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمد دهقان ظهر امروز در همایش حماسه‌سازان بصیرت که در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد، با اشاره به تاکیدات امام خمینی (ره) مبنی بر پیاده کردن احکام اسلامی در کشور اظهار داشت: در طول 34 سال گذشته اقداماتی در این راستا صورت گرفته اما تا تحقق کامل آرمان‌ها فاصله بسیار داریم.

وی با اشاره به راه افتادن موج اسلام خواهی و معنویت خواهی در جهان متاثر از انقلاب اسلامی گفت: برای فهمیدن میزان رونق دین‌خواهی کافی است سری به اماکن و مراکز مذهبی بزنیم تا وفور جمعیت برای زیارت این اماکن را دریابیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان از روزی که از ایران رانده شدند، برای بازیافتن منافع از دست رفته خود دست به انواع توطئه و دشمنی زدند و نبرد بین آمریکا و ایران برقرار شده و هیچ‌گاه تمام شدنی نیست.

انتخابات صحنه نبرد دائمی ایران و آمریکاست

وی انتخابات را یکی از صحنه‌های این نبرد دائمی دانست و افزود: دشمن نهادهای اصلی نظام را هدف گرفته و سعی دارد با تخریب آن در نزد مردم، انتخابات را زیر سئوال برده و خدشه‌دار کند.

دهقان با بیان اینکه شورای نگهبان بعد از ولی فقیه بالاترین رکن نظام در حفظ اسلامیت و جمهوریت است، گفت: دشمن همواره در ایام انتخابات به تخریب این رکن اصلی نظام می‌پردازد در حالی که تشکیل شورای نگهبان یکی از ابتکارات امام راحل بوده است.

وی با بیان اینکه برخی ناخواسته به دشمن در این زمینه کمک می‌کنند، افزود: عده‌ای بعد از عدم تائید صلاحیت ناخواسته شروع به تخریب شورای نگهبان می‌کنند در حالی که تابعیت از نظر شورای نگهبان همواره مورد تاکید امام و رهبری بوده است.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کسی که ادعای ولایتمداری دارد نباید مقابل عدم تائید صلاحیت خود موضع بگیرد.

وی با اشاره به وجود مشکلات متعدد اقتصادی و وجود رفتارهای انحرافی در جامعه گفت: دشمن با مدنظر قرار دادن این مسائل و با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای خود سعی در مایوس کردن مردم دارد و اینجاست که نیروهای بسیجی باید نقش خود را در حفظ اصل نظام و انقلاب ایفا کنند.

دهقان با بیان اینکه بخشی از مشکلات کشور ناشی از سوء تدبیرها و بخشی هم ناشی از تحریم‌هاست ابراز داشت: با توجه به این شرایط برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات به نفع انقلاب است.

وی به شاخصه‌های رئیس جمهور در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب و جنگ دو آزمون مهمی است که باید در مورد انتخاب رئیس جمهور مدنظر قرار گیرد.

سوابق افراد بهترین شاخصه در اصلح بودن آنهاست

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای پیدا کردن کف و سقف شرایط کاندیداها باید به سوابق آنها مراجعه کرد، اظهار کرد: باید از کاندیداها سئوال شود که در دوران سخت انقلاب اینها کجا بودند؟

وی با اشاره به حوادث پیش آمده در انقلاب به فتنه 18 تیر 78 اشاره کرد و گفت: پشت پرده این جریان برخی عناصر دولتی بودند که نقش اپوزیسیون داشتند.

دهقان با اشاره به تحصن مجلسیان در دوره ششم، این اقدام را برگرفته از یک جریان در درون نظام با هدف استحاله نظام دانست و تاکید کرد: نقش بسیج در برنامه کوی دانشگاه سبب پایان یافتن این ماجرا در کوتاه ترین زمان ممکن شد.
انتهای پیام/78001/و40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها