امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60352
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، صدها نفر از فلسطینیان از مقابل مسجد جامع خان یونس و مساجد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، صدها نفر از فلسطینیان از مقابل مسجد جامع خان یونس و مساجد مجاور تظاهرات کردند تا سالروز تاسیس جنبش جهاد اسلامی را گرامی داشته و همبستگی خود با مسجدالاقصی در برابر تجاوزات روزمره شهرک‌نشینان و رژیم اشغالگر در برابر این مسجد مقدس را اعلام کنند.

تظاهرات‌کنندگان با عبور از خیابان‌های خان یونس شعارهایی در همبستگی با مسجدالاقصی و شهر قدس سر داده و بر گزینه مقاومت و جهاد تا آزادسازی قدس تاکید کردند.

«ابو طارق المدلل» از رهبران جنبش جهاد اسلامی که در این تظاهرات شرکت کرده بود، طی سخنانی در جمع تظاهرات‌کنندگان بر گزینه مقاومت و جهاد به عنوان تنها راه آزادسازی قدس و مسجدالاقصی تاکید کرد و از همه فلسطینیان خواست تا یک ارتش یکپارچه با عنوان «ارتش قدس» تشکیل دهند و اعراب و مسلمانان نیز از آن حمایت بعمل آورند تا این ارتش به ماموریت خود برای آزادسازی قدس که تنها با جهاد و مقاومت آزاد خواهد شد، عمل کند.

وی اظهار داشت که دشمن صهیونیستی تنها زبان زور و خون را می‌فهمد.

تعدادی از شرکت‌کنندگان در این تظاهرات نیز تاکید کردند که در این تظاهرات شرکت کرده‌اند تا تاکید کنند که کوتاهی در حمایت از قدس و مسجدالاقصی در برابر تجاوزات روزمره صهیونیست‌ها علیه آنها، جایز نیست.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار