امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60364
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۶
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری«روسیا الیوم»، طرفداران محمد مرسی در شهرهای مختلف مصر راهپیمایی کردند که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری«روسیا الیوم»، طرفداران محمد مرسی در شهرهای مختلف مصر راهپیمایی کردند که به درگیری بین موافقان و مخالفان او انجامید و پلیس برای متفرق کردن آنها از گاز های اشک آور استفاده کرد.

شهر اسکندریه شاهد 4 راهپیمایی بود که صدها تن از طرفداران اخوان المسلمین در آن شرکت کردند و خواستار بازگشت مرسی شدند.

نیرو های پلیس مصر برای برای پراکنده کردن موافقان و مخالفان محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر که در شهر اسکندریه درگیر شده بودند، از گاز های اشک استفاده کرد.

در شهر نصر ارتش ده ها تن از طرفداران مرسی را که در مقابل بیمارستان «بیمه درمانی» تجمع کرده بودند از ورود به منطقه «رابعه العدویه» باز داشت. 

در «قاهره»نیز ده ها تن از طرفداران گروه اخوان المسلمین تظاهرات کردند که باعث اختلال کامل در روند ترافیک شد.

در روستای «العدوه» زادگاه مرسی اهالی روستا در رد «کودتای نظامی» زنجیره انسانی تشکیل دادند.

شهر«الزقازیق» شاهد یک راهپیمایی در حمایت از مرسی بود. همچنان که در مناطق ابو حماد و ابو کبیر، هیها، ابراهیمیه و، منا، قبح و بلبیس تظاهراتی در مخالفت با حکومت جدید به راه افتاد.

در منطقه «دیمات» 5 تن در نتیجه درگیری‌ها با طرفداران مرسی زخمی شدند. 

اعضای اخوان المسلمین برای اولین بار عکس‌هایی از فرماندهان سابق ارتش مصر از جمله سعد الدین الشازلی و ژنرال محمد عبد الغتنی الجسمی، عبد المنعم ریاض و احمد حمدی را به همراه عکس مرسی حمل می کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها