امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60395
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، دو منطقه «الانذارات» و «مساکن هنانو» در حلب، در شمال سوریه امروز جمعه شاهد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، دو منطقه «الانذارات» و «مساکن هنانو» در حلب، در شمال سوریه امروز جمعه شاهد درگیری‌های خونین گروه «امارت اسلامی شام و عراق» یا همان «داعش» با گروه تروریستی موسوم به «گردان نوادگان مرسلین» بود.

در این ارتباط داعش نیروهای خود را برای دستگیری «نزار الخطیب» معروف به «ابو لیث» از اهالی روستای «مارع» و «حسن جرزه»، سرکرده گروه تروریستی موسوم به «غربای شام» راهی دو منطقه «الانذارات» و «مساکن هنانو» کرد.

به این ترتیب گروه‌ها و خودروهای وابسته به داعش از محور شهرک صنعتی حلب به سمت منطقه «الحیدریه» یا همان انذارات به راه افتادند که درگیری گروه‌های مسلح وابسته به «ابو لیث» و«حسن جرزه»  با آنها را به دنبال داشت.

شدت درگیری‌ها میان دو طرف به حدی بود که شاهدان از بر زمین رها شدن جسد ده‌ها تروریست از دو طرف سخت می‌گویند. این درحالی است که گفته می‌شود، در این درگیری‌ها یکی از سرکردگان سازمان القاعده به نام «ابو العباس» نیز به هلاکت رسید.

همچنین گزارش شده، در جریان این درگیری‌ها «ابو لیث» از ناحیه گردن و پا زخمی و برای درمان به بیمارستان میدانی منطقه «الهلک» منتقل شد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها