امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60421
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، محمد الشیخ عکاس خبرگزاری فرانسه گفت که نیروهای پلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، محمد الشیخ عکاس خبرگزاری فرانسه گفت که نیروهای پلیس تصویربرداران و عکاسان خبرگزاریها را روز جمعه برای تحقیق درباره هویت و کارت خبرنگاری آنها در منطقه سار در جریان عزیمت جهت پوشش خبری و تصویری یک تظاهرات متوقف کردند.

وی افزود: نیروهای پلیس مرا به همراه حسن جمالی عکاس خبرگزاری آسوشیتدپرس و حمد اقبال عکاس خبرگزاری رویترز متوقف کرد و خواستار کارت شناسایی ما و بررسی آن شد و مدتی وقت کشی کرد تا اینکه تظاهرات متفرق شد و سپس کارت‌ها را به آنها بازپس داد.

چند منطقه بحرین شاهد برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز مردمی بود که درپی آن نیروهای پلیس وارد عمل شده و آن را متفرق کردند که در جریان این اقدام درگیریهایی بین پلیس و معترضان روی داد و برخی از این معترضان زخمی شدند.

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد اعتراضات مسالمت آمیز مردمی برای دستیابی به آزادی و عدالت و اصلاحات سیاسی است که با سرکوبگری رژیم آل خلیفه روبرو شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها