امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60448
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابلسر، قاسم جان‌بابایی شامگاه جمعه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش بهنمیر اظهار داشت: از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابلسر، قاسم جان‌بابایی شامگاه جمعه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش بهنمیر اظهار داشت: از برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران این است که از فعالیت بیمارستان‌های کوچکی که تنها خدمات مشاوره‌ای می‌دهند جلوگیری کنیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هدف ما تاسیس بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی است، عنوان کرد: مشکلی که در بیمارستان‌های کوچک با آن مواجه هستیم ارائه خدمات مشابه است.

این مسئول با بیان اینکه جز شهرستان‌های بزرگ استان مازندران بیمارستان‌های تخصصی یا فوق تخصص در استان نداریم، گفت: سیاست ما این است که با احداث این بیمارستان‌ها بتوانیم موجب کاهش هزینه‌های مردمی شویم که مجبورند برای درمان به شهرهای همجوار یا استان‌های دیگر مراجعه کنند.

جان‌بابایی در پایان اذعان داشت: هدف ما این است که با احداث این بیمارستان‌ها در شهرهای ساحلی مردم دیگر دغدغه رفتن به شهرهای بزرگ را نداشته باشند.
انتهای پیام/86010/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها