امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60462
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 68
وحید رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان در تشریح برنامه‌های هلال احمر در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی اظهار داشت: همزمان با هفته کاهش اثرات ...

وحید رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان در تشریح برنامه‌های هلال احمر در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی اظهار داشت: همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی جمعیت هلال احمر 17 پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده‌ای) را در 8 استان کشور افتتاح خواهد کرد. همچنین قرار است 2 پایگاه امداد هوایی در استان های اصفهان و یزد افتتاح شود.

وی افزود: افتتاح انبار امدادی در استان بوشهر، افتتاح پایگاه موقت کوهستان در استان ایلام، افتتاح پایگاه آنست در خراسان جنوبی، افتتاح استخر آموزشی و امدادی در استان خراسان شمالی و افتتاح دفتر نمایندگی هلال احمر در استان سمنان از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی است.

رحمتی با تأکید بر اینکه مسابقات کشوری اسکان اضطراری در استان مرکزی در این هفته برگزار خواهد شد تصریح کرد: قرار است نمایشگاه توانمندی و تجهیزات هلال احمر در تمام استانها و شهرستان‌های سطح کشور برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری مانورهای بزرگ دورمیزی در 7 استان کشور افزود: برگزاری بیش از 400 مانور در شرایط واقعی در تمام استان‌ها و شهرستان‌ها و شعبه‌های جمعیت هلال احمر از دیگر برنامه‌های جمعیت هلال احمر در این هفته است.

مدیر‌کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گفت: دوره آموزشی کمک‌های اولیه برای عموم مردم در اغلب استانهای کشور برگزار می‌شود برپایی رژه موتوری و خودرویی در تمامی استانهای کشور و برگزاری گردهمایی باشگاه امدادگران و نجاتگران سراسر کشور  نیز در این هفته انجام خواهد شد.

به گفته رحمتی غبارروبی مزار شهدا به‌ویژه شهدای امدادگر توسط امدادگران و نجاتگران سراسر کشور در 25 مهر و همچنین شرکت امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در مراسم عبادی و سیاسی نمازجمعه 26 مهر از دیگر برنامه‌های جمعیت هلال احمر در این هفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار