امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60463
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 53
عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برخی‌ از طرح‌هایی که مطرح می‌شود متأسفانه به دلیل نداشتن بودجه مالی مناسب اجرایی نمی‌شود و از ...

عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برخی‌ از طرح‌هایی که مطرح می‌شود متأسفانه به دلیل نداشتن بودجه مالی مناسب اجرایی نمی‌شود و از جمله این طرح‌ها بیمه زنان خانه‌دار است که هم اکنون به دلیل نداشتن بودجه اجرایی نمی‌شود و امیدواریم در بودجه 93 منابع مالی مورد نیاز برای اجرایی شدن آن در نظر گرفته شود.

وی هم چنین با اشاره به بیمه زنان خانه‌دار گفت: بیمه زنان خانه‌دار نیز یکی دیگر از طرح‌هایی است که منتظر تأمین منابع مالی است و تا زمانیکه منابع مالی آن تأمین نشود اجرای آن با مشکل مواجه می‌شود.

طرح افزایش مرخصی زایمان زنان شاغل از 6 ماه به 9 ماه که در دوران دولت دهم و در راستای سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران برای افزایش جمعیت تصویب و ابلاغ شده بود، و پس از روی کار آمدن دولت یازدهم متوقف شد اما با بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور بار دیگر اجرایی شدن آن مطرح شد که متأسفانه تا کنون خبری از اجرایی شدن آن نیست و بیمه تأمین اجتماعی اجرای افزایش مرخصی زایمان را مشروط به گرفتن مصوبه جدید از هیأت دولت کرده است تا منابع مالی آن تأمین شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار