امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60466
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، سه سالی می‌شود که ستاد هدفمندی یارانه‌های شهرستان تهران در دبیرستان ماندگار البرز مستقر شده است و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، سه سالی می‌شود که ستاد هدفمندی یارانه‌های شهرستان تهران در دبیرستان ماندگار البرز مستقر شده است و بنا بر اعلام سایت استانداری تهران، روزانه این ستاد پذیرای بیش از 500 مراجعه‌کننده است.

بنا بر گفته مسئولان دبیرستان البرز، مقرر شده بود ستاد هدفمندی یارانه‌ها دو ماه در این دبیرستان مستقر شود اما دو ماه به 3 سال رسیده و دردسرهای متعددی نیز برای مدرسه به وجود آورده است.

سیامک رحمانی، معاون پرورشی دبیرستان ماندگار البرز می‌گوید: ستاد هدفمندی یارانه‌ها 3 سال پیش در دبیرستان البرز مستقر شد و بخشی از فضای دبیرستان به آن اختصاص یافت.

وی ادامه می‌دهد: آنها با گونی‌ بین فضای ستاد و مدرسه دیواری ایجاد کردند اما مسئله این است که سایت رایانه دبیرستان در آن مکان قرار دارد و کتابخانه نیز در طبقه بالای ستاد است.

رحمانی اضافه می‌کند: دانش‌آموزان سوم دبیرستانی برای استفاده از اتاق کامپیوتر مجبور هستند که وارد ساختمان ستاد هدفمندی یارانه‌ها شوند و این در حالیست که افراد متعددی به این ستاد مراجعه می‌کنند و جدا از اینکه پوشش و رفتار بعضی افراد در شأن محیط آموزشی نیست، سر و صداهای فراوانی نیز ایجاد می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان در محیط کتابخانه نیاز به آرامش دارند، اظهار می‌دارد: این دبیرستان بیش از 1500 دانش‌آموز دارد و مدرسه ماندگار تهران است اما محیط اداری در فضای آموزشی تداخل ایجاد کرده است.

معاون پرورشی دبیرستان البرز می‌گوید: با ستاد هدفمندی یارانه‌ها ده‌ها مکاتبه از سوی مدرسه، منطقه و اداره‌کل انجام شده اما هنوز تأثیری نداشته است.

بابای مدرسه نیز می‌گوید: به رغم آنکه درِ ستاد هدفمندی یارانه‌ها در خیابان حافظ قرار دارد اما مراجعات متعددی به مدرسه می‌شود و بیشتر مراجعه‌کنندگان مدرسه، مراجعه کنندگان ستاد هدفمندی یارانه‌ها هستند. 
 


 
به گزارش فارس، ساختمان دبیرستان البرز در سال 1311 به بهره‌برداری رسیده است و افراد مطرحی چون محمد اسلامی ندوشن، همایون خرم، مصطفی چمران، جمشید مشایخی و صادق چوبک در آن تحصیل کرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها