امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60496
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، شامگاه جمعه در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، شامگاه جمعه در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان برگزیدگان این جشنواره معرفی و از آنها تجلیل به عمل آمد.

بر این اساس در قسمت بهترین فیلم بلند سینمای ایران دیپلم افتخار بهترین فیلم به رؤیا شریف برای تهیه‌کنندگی «عملیات مهد کودک» اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم به ادریس عبدی‌پور برای تهیه‌کنندگی «تنهای تنهای تنها» رسید.

در قسمت بهترین کارگردان، پروانه زرین به احسان عبدی‌پور کارگردان «تنهای تنهای تنها» رسید.

در قسمت بهترین فیلمنامه‌نویس پروانه زرین به سید هادی محقق فیلم‌نامه‌نویس «او خوب سنگ می‌‌زند» اهدا گردید.

در قسمت بهترین بازیگر کودک و نوجوان دیپلم افتخار بهترین بازیگر به نگار نیک‌خواه آزاد برای فیلم «گنجشکک اشی‌مشی» رسید.

پروانه زرین این بخش به میثم فرهومند برای فیلم «تنهای تنهای تنها» اهدا شد.

در قسمت بهترین دستاورد فنی و هنری دیپلم افتخار این بخش به ناصر چشم‌آذر برای ساخت موسیقی «عملیات مهد کودک» و امیررضا معتمدی برای جلوه‌های بصری فیلم «عملیات مهد کودک» اعطا شد.

پروانه زرین این بخش به آقایان امیر و کامران سحرخیز برای جلوه‌های بصری «سفر زمان»‌اهدا شد.

پروانه زرین جایزه ویژه هیئت داوران به غلامرضا رمضانی،‌مسعود کرامتی و وحید نیکخواه آزاد سازندگان فیلم «گنجشکک اشی‌مشی»‌تعلق گرفت.

پروانه زرین جایزه شهید بهنام محمدی به امیرحسین رفیعا برای بازی در فیلم تابستان طولانی اهدا شد.

جایزه ویژه داوران کودک و نوجوان اصفهان به عملیات مهد کودک رسید.

برندگان بخش کوتاه و نیمه بلند ویدیویی نیز پروانه زرین این بخش به هایده مرادی برای «لچک» رسید.

در بخش پویانمایی کوتاه و نیمه‌بلند پروانه زرین بهترین اثر کوتاه یا نیمه بلند به فاطمه جعفری برای «حکایت کلاه غیبی» و پروانه زرین بهترین کارگردانی اثر کوتاه یا نیمه بلند به علیرضا مهاجر برای «گار» رسید.

در بخش بین‌الملل پروانه زرین بهترین فیلم بلند به «او خوب سنگ می‌زند» نوشته ابراهیم اصغری و پروانه زرین بهترین کارگردانی به هادی محقق برای «او خوب سنگ می‌زند» رسید.

در این بخش پروانه زرین بهترین فیلمنامه به احسان عبدی‌پور برای «تنهای تنهای تنها» تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان به هوکونه هامادا برای «اوشین» و پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری به آوانیمان برای «خانه‌ای با برجک» تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلم آسیایی به فیلم «اوشین» از ژاپن رسید.

پروانه زرین بهترین اثر پویانمایی بلند به «ملکه برفی» و پروانه زرین بهترین فیلم داوران کودک و نوجوان به «جک کشاورز»‌ تعلق گرفت.

جایزه فیلم ویژه سیفژ به «گنجشکک اشی‌مشی» رسید.

در بخش برندگان بخش ویدیویی بلند و نیمه بلند پروانه زرین بهترین اثر بلند به «تعطیلات دوست داشتنی»‌از سید وحید حسینی و پروانه زرین بهترین اثر کوتاه و نیمه بلند به «لچک» از هایده مرادی تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلم ویژه هیئت داوران به «آخرین نفر» ‌از مهرداد موفق و پروانه زرین بهترین کارگردانی به «پاییز در ایوان خانه نشسته است» از اکبری شهبازی تعلق گرفت.

در بخش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند ویدیویی فیلم‌سازان اصفهان جایزه بهترین فیلم به «مهربان‌ترین»‌ از سید ابوذر مسائلی، جایزه بهترین کارگردانی به «آنجا بالای تپه» از مجتبی استنانی و جایزه بهترین فیلم‌نامه به «کاش ظهر نشه» از نسیم محمدی و نسیم سیفی‌پور تعلق گرفت.

جایزه ویژه هیئت داوران یونیسف در این بخش به فیلم «سفر زمان» به کارگردانی امیرشهاب رضویان تعلق گرفت، «عملیات مهد کودک» نیز به عنوان بهترین بهترین فیلم از نگاه مردمی انتخاب شد.

انتهای پیام/63015/ح40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها