امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60504
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان که عصر امروز (جمعه) در سالن گل نرگس اصفهان برگزار شد، در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان که عصر امروز (جمعه) در سالن گل نرگس اصفهان برگزار شد، در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم «او خوب سنگ می‌زند» به تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری، بهترین فیلم هادی محقق برای کارگردانی «او خوب سنگ می‌زند» و احسان عبدی‌پور برای نگارش فیلمنامه «تنهای تنهای تنها» پروانه زرین دریافت کردند.

براساس این گزارش، فیلم «ماتیلده» به کارگردانی ویتو پالمی‌یری پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه را دریافت کرد، پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان به کوکونه هامادا بازیگر فیلم «اوشین»، «خانه‌ای با برجک» پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری، «اوشین» پروانه زرین بهترین فیلم آسیایی، «ملکه برفی» پروانه زرین بهترین اثر پویانمایی بلند را به خود اختصاص دادند و جایزه ویژه هیئت داوران یونیسف به فیلم «سفر زمان» به کارگردانی امیرشهاب رضویان اهدا شد.

به گزارش فارس، همچنین فیلم «خانه‌ای با برجک» جایزه ویژه هئیت داوران را به خود اختصاص داد و پروانه بهترین فیلم داوران کودک و نوجوان به فیلم «جک کشاورز» اهدا شد و در نهایت فیلم سینمایی «گنجشکک اشی‌مشی» جایزه ویژه هیئت داوران سیفژ را دریافت کرد.

همچنین در بخش پایانی مراسم، جوایز مسابقه سینمای ایران اهدا شد که در این بخش پروانه زرین بهترین بازیگر فیلم کودک و نوجوان به میثم فرهومند بازیگر فیلم «تنهای تنهای تنها» اهدا شد و نگار نیکخواه آزاد برای بازی در «گنجشکک اشی‌مشی» دیپلم افتخار گرفت.

بر اساس این گزارش،پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری به امیر و کامران سحرخیز برای ساخت جلوه‌های بصری فیلم «سفر زمان» اهدا شد و جایزه ویژه هیئت داوران به غلامرضا رمضانی، مسعود کرامتی و وحید نیکخواه آزاد کارگردانان فیلم «گنجشکک اشی‌مشی» تعلق گرفت.

همچنین پروانه زرین جایزه شهید بهنام محمدی به امیرحسین رفیعا بازیگر فیلم «تابستانی طولانی» تعلق گرفت و جایزه ویژه بهترین فیلم داوران و نوجوانان اصفهان به فیلم «عملیات مهد کودک» به تهیه‌کنندگی رویا شریف اهدا شد.

براساس این گزارش پروانه زرین بهترین فیلمنامه به سید هادی محقق برای نگارش فیلمنامه «او خوب سنگ می‌زند» اهدا شد و در این بخش هیئت داوران هیچ فیلمنامه‌ای را شایسته دریافت پروانه زرین بهترین فیلمنامه اقتباسی ندانست.

به گزارش خبرنگار فارس، احسان عبدی‌پور برای کارگردانی فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» توانست از هیئت داوران پروانه زرین بهترین کارگردانی را دریافت کند و در بخش بهترین فیلم، هیئت داوران پس از اهدای دیپلم افتخار به فیلم «عملیات مهد کودک» پروانه زرین بهترین فیلم جشنواره بیست و هفتم را به ادریس عبدی‌پور برای تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» اهدا کرد.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها