امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60510
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 93
ماندانا زندی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار ادبیات و کتاب باشگاه خبری فارس «توانا» درباره رمان «ستاره‌های دنباله‌دار»، بیان داشت: مجوز چاپ و انتشار ...

ماندانا زندی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار ادبیات و کتاب باشگاه خبری فارس «توانا» درباره رمان «ستاره‌های دنباله‌دار»، بیان داشت: مجوز چاپ و انتشار این رمان از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

وی اضافه کرد: رمان «ستاره‌های دنباله‌دار» تا یکماه آینده از سوی انتشارات «شادان» برای گروه سنی بزرگسالان منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود.

زندی ژانر رمان «ستاره‌های دنباله‌دار» را «اجتماعی» دانست و گفت: این کتاب درباره خانواده‌ای است که دارای چهار فرزند هستند و والدین آنها درگیر وقایع و اتفاقاتی هستند که برای این فرزندان رخ می‌دهد، همچنین در کتاب «ستاره‌های دنباله‌دار» به موضوعات و مقوله‌هایی همچون «جانبازان»، «اهدای عضو» و «گذشت از قصاص» توجه کرده‌ام.

وی افزود: رمان «ستاره‌های دنباله‌دار» تقابل مدرنیته با سنتی است یعنی بچه‌هایی که سنتی بودن پدر و مادرهای خود را نمی‌توانند بپذیرند و به نوعی در این اثر تقابلی بین والدین و فرزندانشان پیش می‌آید و در نهایت راه‌حل نهایی برای مخاطب به تصویر کشیده می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها