امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60511
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این فیلم با نام «خواست قاضی» جلوی دوربین خواهد رفت. شرکت مستقل فیلم‌ساز فوکس سر چلایت تهیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این فیلم با نام «خواست قاضی» جلوی دوربین خواهد رفت. شرکت مستقل فیلم‌ساز فوکس سر چلایت تهیه کننده فیلم است.

فیلم‌نامه اقتباسی «خواست قاضی» براساس مقاله پرخواننده نشریه نیویورکر به قلم روث پراور جابوالا نویسنده و مقاله‌نویس هندی‌تبار آمریکایی، نوشته خواهد شد.

قصه فیلم‌نامه درباره دوستی یک قاضی بیمار اهل شهر دهلی نو هند با همسر خود است ،که از نظر سنی بسیار کوچکتر از او است

در دل این قصه خانوادگی است که مناسبات اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفته و به بحث گذاشته می‌شوند. تفاوت دو فرهنگ شرق و غرب هم در قصه فیلم نقش مهمی ایفا می کند.

قرار است فیلم‌نامه اقتباسی «خواست قاضی» را خود روث پراور جابوالا بنویسد این فیلم‌نامه برای حدود دو ماه دیگر آماده کار خواهد شد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، با آن که هنوز بازیگران اصلی فیلم انتخاب نشده‌اند ولی از بن کینگرلی به عنوان گزینه اصلی نقش قاضی پیر اسم برده می‌شود.

این بازیگر هندی تبار انگلیسی سه دهه قبل برای بازی در نقش گاندی در درام تاریخی و شرح حال گونه «گاندی»، اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

او قرار است در فیلم تازه‌اش به نام «آموزش رانندگی» هم در نقش یک راننده تاکسی هندی مقیم نیویورک بازی کند، که با یک ازدواج از پیش تعیین شده اجباری روبروست.

شرکت فیلمسازی فوکس سرچلایت اواسط فصل بهار 2014 را به عنوان زمان شروع فیلم‌برداری «خواست قاضی» اعلام کرده است.

این درام اجتماعی و خانوادگی برای اوایل زمستان همین سال به روی پرده سینماها خواهد رفت.هزینه تولید فیلم 20 میلیون دلار اعلام شده است.

تماشاگران سینما بزودی فیلم سیاه و سفید جاده‌‌ای الکساندر پاین به نام «نبراسکا» را روی پرده سینماها خواهند دید. بروس درن و ویل فورته بازیگران فیلم هستند.

«نوادگان» آخرین فیلمی بود که از پاین به نمایش عمومی درآمد. این کمدی درام خانوادگی با هزینه تولید 20 میلیون دلاری خود، حدود 80 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد و نامزدی جرج کلونی را برای دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد به همراه داشت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها