امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60517
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 34
ابراهیم مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سرمایه‌گذاری باشگاه استیل آذین در کشتی گفت: ...

ابراهیم مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سرمایه‌گذاری باشگاه استیل آذین در کشتی گفت: هدایتی در مدت اخیر حمایت‌های خوبی از کشتی داشته است و می‌خواهد در این رشته سرمایه‌گذاری کند. فرصتی است که خانواده کشتی باید از آن استفاده کنند، اما متاسفانه عده‌ای طوری رفتار می‌کنند تا حامیان مالی فرار کنند.

وی ادامه داد: تعدادی کشتی‌گیر بعد از تعهد اخلاقی و حتی امضای قرارداد داخلی با ما اقدام به حضور در تیم دیگری کردند. برخی هم می‌گویند اصل اساسنامه لیگ است، اما در گذشته وقتی کسی در کشتی حرفی می‌زد حجت بود و ارزش داشت. چنین موارد قانونی هم وجود نداشت که مانع شود، اما متاسفانه امروز مسائل اخلاقی اولویت نیست و جای خود را به پول داده است.

سرمربی تیم کشتی آزاد استیل آذین گفت: هر تصمیمی که کمیته انضباطی بگیرد، می‌پذیریم. مهم نیست این کشتی‌گیران برای ما در لیگ شرکت کنند یا تیم حریف؛ مهم این است اخلاق‌مداری در کشتی زیر پا گذاشته نشود. اصل این است که کشتی‌گیر باید یاد بگیرد در جامعه الگو باشد و وقتی نمی‌تواند به یک تعهد ساده پایبند باشد در آینده دچار مشکل خواهد شد.

مهربان تصریح کرد: هیچ تمایلی به بازگشت این کشتی‌گیران نداریم بلکه می‌خواهیم مسئولان ورزش و فدراسیون کشتی با برخوردی قاطع و جدی حداقل جلوی این مسائل را در آینده بگیرند. انتظار داریم مسئولان ورزش جلوی این اتفاق را بگیرند تا شاهد اتفاقاتی که در فوتبال و هندبال رخ داد در کشتی نباشیم.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها