امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60526
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم کرمانشاه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری به‌ مناسبت 20 مهر ماه سالروز سفر پر خیر و برکت و تاریخی مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه پیامی صادر کرده است.

در این پیام آمده است: ورود مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه برکات الهی بسیاری با خود به‌همراه داشت و آثار این برکات ماندگار خواهد بود.

این پیام می‌افزاید: در این روز که در واقع نور به این دیار تابید، مردم احساسات درونی خود را به‌دنیا نشان دادند و جهانیان دیدند که مردم این استان چقدر شیفته و عاشق ولی امر و رهبر فرزانه خویش هستند.

این پیام تصریح می‌کند: این سفر نورانی و بابرکت، آبادانی فراوانی در بخش‌های مختلف و در جای‌جای استان کرمانشاه به‌همراه داشت و البته بخشی از پروژه‌های عمرانی در حال تکمیل است و مردم هر روز شاهد بخشی از این برکات هستند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: مردم استان کرمانشاه قدرشناس و ولایت‌مدار هستند و در سالگرد سفر مقام معظم رهبری نیز سر از پا نمی‌شناسند و با آن خاطرات بار دیگر با مقام معظم رهبری بیعت می‌کنند.

این پیام تاکید می‌کند: مسئولان باید مصوبات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری را پیگیری کنند و متولیان امور فرهنگی با تحلیل کلام نورانی ولی امر مسلمین جهان در سفر به استان کرمانشاه، این رهنمودها را سرلوحه کار خویش قرار بدهند.
انتهای پیام/2700/ن/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار