امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60527
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 63
سیدحسین نقوی‌ نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: حل ...

سیدحسین نقوی‌ نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: حل مناقشات هسته‌ای  در عرصه بین المل  امری مطلوب به شمار می‌رود اما این مقوله به معنای معجزه در تحول اقتصادی کشور نیست زیرا بسیاری از مشکلات اقتصادی ما ناشی از نبود سرمایه‌گذاری مناسب در سیاست‌های مالی و پولی کشور است.

وی افزود: بخش خصوصی به عنوان بازو قابل اتکای اقتصادی کشور نباید در انزوا باشد بلکه دولتمردان ما باید با استقبال از سرمایه‌گذاری مردمی و خصوصی علاوه بر افزایش تولید داخلی موجب شوند که تحریم‌های جهان استکبار علیه کشورمان بشکند.

نماینده مردم قرچک و ورامین در مجلس تصریح کرد: ‌اقتصاد کشورمان زمانی به وضعیت نرمال اقتصادی می‌رسد که تعریف درستی از امور مالیاتی، سیاست‌‌هالی مالی و پولی و تغییر رویکردی در نوع مدیریت اقتصادی کلان در کشور اعمال شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در پایان گفت: تولید داخلی، استفاده از فارغ‌التحصیلان، سرمایه‌گذاری بومی در عرصه تولید، ایجاد بسترهای برای ایجاد بخش خصوصی و مدیریت کارآمد می‌تواند شاخص‌های اقتصادی کشور را بهبود ببخشد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها