امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60528
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 35
مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر ...

مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر تغییر در ترکیب جبهه اصلاح‌طلبان ضمن تکذیب این موضوع اظهار داشت: هیچ تغییری در هیئت رئیسه، ریاست و سخنگوی این جبهه صورت نگرفته است.

محتشمی با بیان اینکه جلسه شورای عالی این جبهه در روز چهارشنبه با حضور اکثریت اعضا و 12 عضو از 18 عضو اصلی تشکیل شد،‌ تصریح کرد: بررسی صلاحیت مجدد دو نفر از اعضا به دلیل تخلفات انضباطی و تشکیلاتی در دستور جلسه اعضای جبهه اصلاح‌طلبان قرار داشت که پس از بحث و بررسی‌ در شورای عالی جبهه، نظر نهایی برای بررسی لغو عضویت آنها به جلسه بعد موکول شد.

وی گفت: همچنین اطلاعیه اخیر اقلیتی از اعضای جبهه، در خصوص تغییرات در این تشکل سیاسی تکذیب و به عنوان تخلف تشکیلاتی در جلسه آینده جبهه مطرح و درباره آن اتخاذ تصمیم خواهد شد.

به گزارش فارس، این اظهارات در حالی است که مجید بهمن‌زاده دبیر جبهه اصلاح‌طلبان با انتشار اطلاعیه‌ای که یک نسخه از آن را نیز در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داد، از انتخاب محمد جواد حق‌شناس به عنوان رئیس و سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان خبر داده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها